"kartka z kalendarza"
23 stycznia 2022r. odbył się XXVIII Koncert Noworoczny pt. „Kartka z kalendarza„.
Wystąpili w nim wszyscy uczniowie naszej szkoły: soliści instrumentaliści, duety wokalne, zespół instrumentalny, zespół wokalny, zespół taneczny oraz chór.

























